Dıyar Eczanesi Selim Kars

Şuanda bu sayfada (Dıyar Eczanesi) Hakkında Size yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

(Dıyar Eczanesi) Nöbetçi Olduğu günlerde sabaha kadar açık olur. Dıyar Eczanesi Nöbetçi Eczane Olmadığı günlerde standart Çalaşma ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam eder. Genelde Nöbetçi eczaneye veya normal Mesai saatlerinde Eczaneye gitmeden Önce Telefonla Bilgi doğrulaması yapma ihtiyacı duyarız. Her ithimali göz önünde bulundurarak eczaneye gitmeden önce telefon ile arayarak açık olup olmadığını teyit etmenizi Öneririrz. Dıyar Eczanesi Selim Kars ilinde hizmet vermektedir. Aşağıdan Eczane Hakkında Detaylı bilgilerden Faydalanabilirsiniz.

Bilgiler
Eczanenin Adı Dıyar Eczanesi
Eczanenin ili Kars
Eczanenin ilçesi Selim
Eczane Adresi Çarsı Mah. Halıtpasa Cad. No:101 Selim/Kars
Eczanenin Telefonu : 0 474 461 34 05

Dıyar Eczanesi Selim Kars Yol Tarifi NeredeKars Nöbetçi Eczane Bu Sayfamızda size en yakın Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Kars ili içinde hizmet veren güncel Kars Nöbetçi eczane listesi için tıklayabilirsiniz. Nöbetçi eczane nerede? Kars Nöbetçi Eczaneler listesi ile bulunduğunuz il ,ilçe ve mahalleye en yakın Nöbetçi eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şimdiden Geçmiş Olsun...
Dıyar Eczanesi Hakkında ki Bilgileri Sizin için Derledik. Sizde Bu bilgiyi yakınlarınız ile yada Eczaneyi Arayan insanlara yardımcı olmak için Paylaşabilirsiniz.


Dıyar Eczanesi'ne Yakın olan Diğer Eczaneler

Dıyar Eczanesi Enbiya Eczanesi Akın Eczanesi

Nöbetçi Eczaneler | Hastanesi | Randevum