Şehr-I Şifa Eczanesi Hınıs Erzurum

Şuanda bu sayfada (Şehr-I Şifa Eczanesi) Hakkında Size yardımcı olabilecek bilgiler yer almaktadır.

(Şehr-I Şifa Eczanesi) Nöbetçi Olduğu günlerde sabaha kadar açık olur. Şehr-I Şifa Eczanesi Nöbetçi Eczane Olmadığı günlerde standart Çalaşma ve mesai saatlerinde hizmet vermeye devam eder. Genelde Nöbetçi eczaneye veya normal Mesai saatlerinde Eczaneye gitmeden Önce Telefonla Bilgi doğrulaması yapma ihtiyacı duyarız. Her ithimali göz önünde bulundurarak eczaneye gitmeden önce telefon ile arayarak açık olup olmadığını teyit etmenizi Öneririrz. Şehr-I Şifa Eczanesi Hınıs Erzurum ilinde hizmet vermektedir. Aşağıdan Eczane Hakkında Detaylı bilgilerden Faydalanabilirsiniz.

Bilgiler
Eczanenin Adı Şehr-I Şifa Eczanesi
Eczanenin ili Erzurum
Eczanenin ilçesi Hınıs
Eczane Adresi Yukarı Kayabaşı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:138 Hınıs-Erzurum
Eczanenin Telefonu 0 (442) 511-34-34

Şehr-I Şifa Eczanesi Hınıs Erzurum Yol Tarifi NeredeErzurum Nöbetçi Eczane Bu Sayfamızda size en yakın Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Erzurum ili içinde hizmet veren güncel Erzurum Nöbetçi eczane listesi için tıklayabilirsiniz. Nöbetçi eczane nerede? Erzurum Nöbetçi Eczaneler listesi ile bulunduğunuz il ,ilçe ve mahalleye en yakın Nöbetçi eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şimdiden Geçmiş Olsun...
Şehr-I Şifa Eczanesi Hakkında ki Bilgileri Sizin için Derledik. Sizde Bu bilgiyi yakınlarınız ile yada Eczaneyi Arayan insanlara yardımcı olmak için Paylaşabilirsiniz.


Şehr-I Şifa Eczanesi'ne Yakın olan Diğer Eczaneler

Şehr-I Şifa Eczanesi Şifa Eczanesi Merkez Eczanesi Şehri Şifa Eczanesi

Nöbetçi Eczaneler | Hastanesi | Randevum