REKLAM
haberler / 30-08-2023

Kader İsterse 13. Bölüm ÖzetiHemen vakit kaybetmeden, heyecan verici Kader isterse 13. bölüm fragman analizine dalalım!

Anila, annesini Harim konusundaki ikna çabalarına başlamış durumda. Kararlılıkla Harim'e odaklanmış ve abisini onunla evlendirmek istiyor.

Faraz ve Samin cephesinde ise yine gerginlik ve anlaşmazlık hüküm sürüyor. Faraz, sürekli olarak geçmişe dönüp duruyor ve Samin'e bağırmaktan geri durmuyor. Samin ise her iki tarafın da sorumluluk taşıdığını ve her şeyin karşılıklı olduğunu anlatmaya çalışıyor. Artık Samin, bu evdeki aşağılamayı daha fazla kabul edemeyeceğini belirterek kadın sığınma evine gitmek istediğini dile getiriyor. Faraz, sonunda sınırlarını aştığının farkına varır ve Samin'in göz yaşlarına dayanamaz.

Anila ve Halima, Harim ve annesinin evine giderek duruş sergilerler. Halima, dikkatli bir şekilde tartıp biçiyor, ancak hala kararsız. Anila'nın teşvikiyle, Harim'i Asfand'la evlendirmeye karar verir.

Halima, oğlu Asfand'la iletişim kurmaya çalışır. Ona, kendi seçtiği bir kızla evlendireceğini söylemekten çekinmez. Anila da onun için bir gelin adayıyla görüştüklerini ve Harim'in fotoğrafını göstererek destekler. Asfand, bu duruma şaşkınlıkla bakar ve kelimenin tam anlamıyla şok içindedir.


Bana Sor

Turkiyenin Firma Bilgi Platformu

© Banasor.Gen.Tr. All Rights Reserved.