REKLAM
haberler / 30-08-2023

Kader İsterse 14. Bölüm Fragman Analiz ÖzetiEvdeki huzuru altüst etmeyi planlayan Harim, ilk sabahında harekete geçiyor. Halima, Harim ve Asfand'ı uyandırmak için Samin'i görevlendiriyor. Harim yine tehditler savururken, Asfand tek başına yemek masasına iner. Harim, gözyaşları içinde olduğunu ve bunun sebebini Samin'in oluşturduğunu söyler. Halima, bu duruma hemen müdahale eder ve Samin'in kıskançlık nedeniyle suçlanmasından rahatsız olur. Faraz, araya girerek tansiyonun yükselmemesi için Harim'e bağırmasını engellemeye çalışır.

Faraz'ın Samin'i savunması, Harim'in kıskançlıkla karşı karşıya kaldığını hissettirir. Samin odaya gittiğinde Faraz'a onun yanında durduğu için minnettarlık duyar.

Faraz, eve teslimat yapan kuryenin yanında duran Arif'i fark eder. Arif, sürekli olarak Samin'in geri döneceğini ve onunla evleneceğini söyleyip durur.

Kahvaltı masasında, Halima aralarında gizlenen bazı gerçekler olduğuna inanır. Asfand ve Faraz arasındaki gizemli durumun, Samin ile alakası olmadığına karar verir.


Bana Sor

Turkiyenin Firma Bilgi Platformu

© Banasor.Gen.Tr. All Rights Reserved.